AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Ales Korinek zwycięża w turnieju Floating Garden Szczecin Open

Zakończył się najstarszy zawodowy golfowy turniej w Polsce – Floating Garden Szczecin Open. Był to inauguracyjny turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2021, który rozegrany został na polu Binowo Park Golf Club.

W 24. edycji turnieju, z wynikiem -5, zwyciężył reprezentant Czech – Ales Korinek, drugie miejsce ze stratą  jednego uderzenia do zwycięzcy zdobył Max Sałuda. Na trzeciej pozycji z wynikiem -1 uplasował się Grzegorz Zieliński.

Wśród amatorów w klasyfikacji brutto triumfował Łukasz Szadny, wykonując 146 uderzeń, na drugim miejscu ze stratą 15 uderzeń do Łukasza uplasował się Grzegorz Gawroński, trzecie miejsce zdobył Marcin Dudziński (+25).

Najlepszym amatorem netto został Marek Klukowski, drugie miejsce zdobył Grzegorz Duszyński, a na trzeciej pozycji uplasował się Ryszard Staniak.

Najlepszą kobietą brutto została Dorota Mida, a najlepszą kobietą netto Alicja Wałaszewska-Kempa. Najlepszym juniorem został Czech – Daniel Uncovsky.

Serdecznie dziękujemy partnerowi tytularnemu cyklu, który jest z nami od 2018 roku – firmie Alior Bank.

Dziękujemy także partnerowi strategicznemu cyklu – firmie Land Rover oraz partnerom wspierającym: Erbud, Travel&Action, Dr Irena Eris, Srixon, MmGolf, Golf Team, Wilson Golf, Studio Gwiaździsta i Powwa Kaddy!

Przypominamy, że podczas cyklu prowadzona jest klasyfikacja generalna dla amatorów. Podczas każdego turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour amatorzy będą walczyć w oddzielnym rankingu. Nagrodę dla zwycięzcy ufundowała firma Travel&Action.

Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour, który odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021r. na polu Mazury Golf&CC. Zapisy na turniej ruszą niebawem.