AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Dzikie karty na LOTOS Polish Open

Informujemy, iż dzikie karty na turniej Lotos Polish Open z ramienia PGA Polska otrzymuje pięciu zawodników. Czterech czołowych graczy z rankingu Order of Merit na dzień 1 lipca. Jedna dzika karta zostaje przyznana uznaniowo przez Zarząd PGA Polska.

Klasyfikacja powstała według rankingu Order of Merit i obejmuje następujące turnieje z serii LOTOS PGA Polska Tour: Gradi Invitational, Floating Garden Szczecin Open oraz Sierra PGA Polska Trophy.

Tym samym do LOTOS Polish Open zakwalifikowali się numer jeden rankingu Jakub Ossowski zwycięzca zawodów Szczecin Open, Ian Ashenden, który triumfował na turnieju Sierra PGA Polska Trophy, Peter Bronson, który był drugi na Szczecin Open oraz trzeci na Gradi Invitational oraz Maksymilian Sałuda, który także zajął ex aequo drugie miejsce w trakcie zawodów Szczecin Open.

W związku z licznymi występami na zawodach z serii Pro Golf Tour i dobrze rokującymi wynikami piątą dziką kartę otrzymuje Thomas Bosco Cwiok, znajdujący się na 53. miejscu w rankingu Pro Golf Tour. Thomas w tym sezonie w serii Pro Golf Tour wystartował 7 razy, z czego raz nie przeszedł cuta. Najlepszą pozycję zajął w zawodach Red SeaAin Sokna Classic, gdzie zajął 15. Miejsce, był także 19. w zawodach St Polten Pro Golf Tour 2015

Lotos Polish Open odbędzie się w dniach 26-29 lipca na polu Sierra GC w ramach ligi Pro Golf Tour.