AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Grzegorz Zieliński zwycięża w turnieju SG Mineral PGA Polska MG&CC

Zakończył się przedostatni turniej z cyklu PGA Polska Tour 2022 – SG Mineral PGA Polska MG&CC, który odbył się na polu Mazury Golf &CC.

Broniąc zeszłorocznego tytułu zwycięzcą został Grzegorz Zieliński, tuż za nim ze stratą jednego uderzenia  uplasował się reprezentant Litwy – Juozapas Budrikis, trzecie miejsce z wynikiem +3 zdobył Kamil Tatarczuk.

Wśród amatorów najlepszy okazał się Andrzej Dembowski, drugie miejsce zdobył Witold Sikora, a na trzeciej pozycji uplasował się junior z Czech – Daniel Uncovsky.

Tradycyjnie turniej główny poprzedziły drużynowe rozgrywki ProAm, w których zwyciężyła drużyna pod przewodnictwem Jakuba Piotrowskiego, w skład której wchodzili Dominika Kamińska, Beata Lis-Mierzejewska i Andrzej Mierzejewski.

Drugie miejsce zdobyli Mark Bednarczyk, Wojciech Witczak, Jakub Bojanowski i Robert Karłowicz.

Na trzeciej pozycji uplasowali się Grzegorz Zieliński, Marta Karnyska-Trypens, Józef Trypens-Lewandowski i Piotr Trypens.

Dziękujemy partnerowi strategicznemu PGA Polska marce Land Rover oraz partnerom wspierającym: Ergo Hestia, Dr Irena Eris, Travel&Action, Panattoni, Invest Komfort, GolfTeam, Srixon, Studio Gwiaździsta 5 i Chroń Pesel.

Wyniki Turnieju Głównego znajdują się TUTAJ
Wyniki ProAm znajdują się TUTAJ

Zapraszamy do zapisów na finałowy turniej cyklu – PGA Polska Championship, który odbędzie się już 16 września na polu golfowym Lisia Polana.