AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Ossowski na prowadzeniu w Caspar Choszczno Open

Po pierwszym dniu turnieju Caspar Choszczno Open na prowadzeniu jest Jakub Ossowski z wynikiem dwóch uderzeń poniżej par. To jedyny rezultat poniżej par pola Modry Las, jaki udało się uzyskać zawodnikom w pierwszym etapie rozgrywek.

Kuba zagrał dwie bardzo równe dziewiątki po 35 uderzeń, cztery birdie i dwa bogeye, wystarczyły aby został liderem klasyfikacji. W zeszłym roku Kuba zajął drugie miejsce w Choszczno Open, w tym roku ma więc jeszcze większą chęć na zwycięstwo. Kamil Chojnicki i Martyn Proctor mają do niego tylko dwa uderzenia straty. Tymczasem Peter Bronson i Martin Hejger są na +2.

Lider z zeszłego roku – Mateusz Jędrzejczyk jest na +9, Maks Sałuda, który rok temu zajął trzecie miejsce ma 6 uderzeń powyżej par.

Zawodnicy na polu Modry Las, aby uczcić pamięć Wojtka Świniarskiego, który zwyciężył Choszczno Open w 2013 roku, grali z czarnymi wstążkami przypiętymi do czapek.

Dzisiaj ostatnia runda zawodów, która wyłoni zwycięzców. Pula nagród na turnieju sięga 50 000 zł.