AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Tadeas Sedlacek triumfatorem Solar Progress Kalinowo Open

Zakończył się trzeci turniej z cyklu LOTOS PGA Polska Tour – Solar Progress Kalinowo Open. Zwycięzcą turnieju został reprezentant Czech – Tadeas Sedlacek , który wykonał 142 uderzenia.

Jest to siódma edycja turnieju Solar Progress Kalinowo Open, jednak po raz pierwszy odbył się jako turniej z cyklu LOTOS PGA Polska Tour.

Triumfatorem turnieju został reprezentant Czech – Tadeas Sedlacek (142 uderzenia). Tuż za nim ze stratą jednego uderzenia uplasował się Kuba Ossowski, trzecią pozycję zajął Prihoda Martin (147 uderzeń).

„Pierwszy raz grałem na Kalinowych Polach i uważam, że jest to bardzo ciekawe pole. Do tego było dobrze przygotowane, greeny były rewelacyjne. Dzisiaj miałem lepszą długą grę, chociaż wczoraj miałem lepsze czucie” powiedział  zwycięzca turnieju – Tadeas Sadlacek.

W ubiegłym roku najlepszym Pro został Kamil Chojnicki, który w tegorocznej edycji uplasował się na dziewiątym miejscu z wynikiem 153 uderzeń.

Wśród amatorów w klasyfikacji Strokeplay Brutto najlepszy okazał się Oskar Zaborowski, wykonując łącznie 155 uderzeń, drugie miejsce zdobył Michael Kobriger (165 uderzeń). Na trzeciej pozycji uplasował się Patrick Kobriger (169 uderzeń).

W klasyfikacji Strokeplay Netto pierwsze miejsce zdobyła Gabriela Otto, tuż za nią uplasował się Dariusz Łodyga. Trzecie miejsce należało do Agnieszki Jakubowskiej.

Najlepszym Golf Instructor został Grzegorz Zieliński. Najlepszym Qualilfied Golf Instructor okazał się Tomasz Zembrowski. Najlepszym Golf Treiner został Tomasz Wiśniewski. Natomiast najlepszym Fully Qualified Golf Professional został Kuba Ossowski.

Pula nagród dla zawodowców wyniosła 30 tys. zł. Najlepszy Pro wygrał 5,5 tys. zł.

Kolejny turniej z cyklu LOTOS PGA Polska Tour odbędzie się na Sierra Golf Club już 8 lipca.

Bardzo dziękujemy partnerom:  GRUPIE LOTOS SA, Almar, Champagne Jacquart , Dr Irena Eris, Centrum Golf , Wódka Dwór Sieraków, Goldwell, , Grupa LUX MED, Professional Travel, r3s men’s accessories, Titleist, Foot Joy, Work Service.