AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Thomas Bosco Ćwiok na 25. lokacie w turnieju Pro Golf Tour

Thomas Bosco Ćwiok, nowy członek grający PGA Polska zajął 25. miejsce w rozgrywanych w zeszłym tygodniu w Niemczech zawodach Castanea Resort Open z serii Pro Golf Tour.

Turniej rozgrywany był w pobliżu Hamburga. Thomas w pierwszej rundzie zagrał 71 uderzeń, jeden poniżej par. W drugiej zanotował 75 uderzeń, a w ostatniej ponownie 71. Z łącznym rezultatem jednego uderzenia powyżej par uplasował się na 25. lokacie. To najlepszy rezultat tego zawodnika w tym sezonie. Dziewięć uderzeń zabrakło mu do zwycięzcy Antona Kirsteina, który uplasował się na drugim miejscu podczas LOTOS Polish Open, zakończonym niespełna 3 tygodnie temu.

Thomas wystąpił w tym sezonie w 7 turniejach z serii Pro Golf Tour, w dwóch przeszedł cuta – podczas LOTOS Polish Open i Castanea Resort Open. Thomas Bosco Ćwiok znajduje się obecnie na 111. pozycji w rankingu Order of Merit tej serii. Trzy pozycje wyżej, na 108. lokacie, znajduje się inny członek PGA Polska Maksymilian Sałuda, który w tym roku grał w 4. turniejach cyklu PGT (w dwóch przechodząc cuta).