AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Alejandro Pedryc zwycięża w turnieju Jet Story Race to Rosa Final

Zakończył się przedostatni turniej z cyklu PGA Polska Tour i ostatni turniej rankingu Race to Rosa – Jet Story Race to Rosa Final.

Alejandro Pedryc zwyciężył w turnieju Jet Story Race to Rosa Final, pokonując w dogrywce Maxa Sałudę. Tym samym wywalczył zwycięstwo w rankingu Race to Rosa. Trzecie miejsce w turnieju zdobyli Grzegorz Zieliński i Marek Siakala.

Jet Story Race to Rosa Final był ostatnim turniejem, w którym członkowie PGA Polska walczyli o dziką kartę na najważniejszy turniej golfowy w Polsce – Rosa Challenge Tour. Ponieważ Alejadnro jest już w posiadaniu karty, przeszła ona na kolejne miejsce i tym samym zdobył ją Kamil Tatarczuk.

W klasyfikacji Stroke Play netto triumfował Artur Wiza, drugie miejsce zdobył Paweł Słowik, a na trzeciej pozycji uplasował się Mirosław Brańka.

Turniej główny tradycyjnie poprzedziły rozgrywki ProAm, w których najlepsza okazała się drużyna pod przewodnictwem Oskara Zaborowskiego - Michał Ligocki, Artur Wiza i Hugo Wiza.

Drugie miejsce zdobyli Piotr Świackiewicz, Michał Fuczko, Maciej Winiarz oraz Paweł Zuziak.

Na podium znaleźli się również Jacek Gazecki, Marcin Bartolewski, Nikolaus Cieslinski i Damian Sekulski.

Partnerami turnieju byli: Millenium Holiday Group, Nobu Hotel Warsaw, The Bridge MGallery Wroclaw, Pivotal , JD Sp. z o.o., City Golf Łódź, Dr Irena Eris, Warsaw Consierge Group, Srixon i Golf Team, Biorsell oraz V5 Group.

A już 15 września zapraszamy na podwarszawskie pole golfowe Lisia Polana na finał cyklu!