AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Ales Korinek zwycięzcą Gradi Invitational

Zakończył się inauguracyjny turniej z cyklu PGA Polska Tour 2023 – Gradi Invitational.
Zwycięzcą turnieju z wynikiem -5 został reprezentant Czech – Ales Korinek.

Drugie miejsce wśród zawodowców, ze stratą dwóch uderzeń do lidera zdobył Grzegorz Zieliński. Na trzecim miejscu z wynikiem -3 uplasował się Martyn Proctor.

W turnieju Gradi Invitational nagrodzeni zostali również amatorzy. W klasyfikacji Stroke Play brutto z wynikiem +3 zwyciężył Grzegorz Gawroński. Drugie miejsce ze stratą jednego uderzenia do Grzegorza zdobył Johann Wassemann. Trzecie miejsce, również z wynikiem +4, zdobyła juniorka - Martyna Muchajer.

W klasyfikacji Stroke Play netto najlepszy okazał się Bartosz Zamirowski (-5), tuż za nim z wynikiem -4 uplasował się Jacek Uchański, a trzecie miejsce z wynikiem -3 zdobył Marcin Dudziński.

Turniej główny tradycyjnie poprzedziły drużynowe rozgrywki ProAm, w których zwyciężyła drużyna pod przewodnictwem Litwina Gediminasa Markeviciusa w juniorskim składzie: Aleksander Oksiński, Michał Augustyn i Michał Rzepka. Drugie miejsce zajęli Daniel Sobota, Adam Lenkowski, Tomasz Stachowiak i Marek Krokosiński. Na trzeciej pozycji uplasowali się Jan Lubieniecki, Janusz Marek, Marian Gomułkiewicz i Marek Kowalczyk.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność!

Wyniki turnieju głównego znajdują się tutaj
Wyniki ProAmu znajdują się tutaj

Partnerami wspierającymi turniej byli: UBS, Panattoni Development Europe, Chroń Pesel – serwis ochrony danych osobowych oferowany przez Kaczmarski Group, Dr Irena Eris , JD Sp. z o.o., Golf Team, Srixon, Travel&Action oraz Studio Gwiaździsta 5