AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Mateusz Kniaginin zwycięża w PGA Polska Gradi Invitational by The Bridge MGallery Wroclaw

Zakończył się inauguracyjny turniej z cyklu PGA Polska Tour – PGA Polska Gradi Invitational by The Bridge MGallery Wroclaw.

Zwycięzcą turnieju z wynikiem -2 został Mateusz Kniaginin. Tuż za nim ze stratą dwóch uderzeń uplasował się Paweł Dudzik. Trzecie miejsce ex aequo z wynikiem 72 uderzeń zdobyli Nicole Polivchak, Michał Guzowski i Oskar Zaborowski.

Najlepszymi amatorami w klasyfikacji Stroke Play brutto (dla amatorów i zawodowców) zostali Łukasz Szadny, Marcel Baryło i David Shinto.

W klasyfikacji Stroke Play netto pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Kozak, na drugiej pozycji uplasował się Artur Gawlik, a trzecie miejsce zdobył Tomasz Świątkowski.

Tradycyjnie turniej główny poprzedziły drużynowe zawody ProAm, w których pierwsze miejsce z wynikiem -22 zdobyli Włodzimierz Kubiak, Marian Gomułkiewicz, Sławomir Wiliński i Marek Arendarczyk. Drugie miejsce ze stratą dwóch uderzeń do liderów zdobyła drużyna pod przewodnictwem Sławomira Pawlińskiego w składzie Artur Gawlik, Tomasz Świątkowski i Andrzej Urban. Na trzecim miejscu z wynikiem -18 uplasowali się Jakub Piotrowski, Mariusz Kulczyk, Dariusz Janasiak i Andrzej Pasierski.

Podczas ProAmu odbyły się dodatkowe konkursy, w których voucher na wypożyczenie samochodu sportowego od Race Cars 24 w konkursie Longest Drive zdobyli Iwona Sławińska-Zamirowska, Maciej Królak i Marcin Bojarski, a usługi Consierge ufundowane przez Warsaw Consierge Group w konkursie Longest Drive by TrackMan zdobyła Iwona Sławińska-Zamirowska.

Zawodowcy i amatorzy z handicapem do 9,9 walczyli o łączną pulę nagród wysokości 23.000 PLN.
Wszyscy amatorzy w ProAmie i amatorzy z handicapem od 10,00 do 36,00 w turnieju głównym walczyli o nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 50.000 PLN.

Dodatkowo członkowie PGA Polska (Playing Pro oraz PGA Golf Professional) zdobyli pierwsze punkty do rankingu Race to Rosa, w którym do wygrania jest dzika karta na Challenge Tour.

Dziękujemy Partnerowi Tytularnemu turnieju – The Bridge MGallery Wroclaw oraz Państwu Gradeckim za udostępnienie pola i jak zawsze bardzo ciepłe przyjęcie.

Dziękujemy także Partnerom Wspierającym: Nobu Hotel Warsaw, Jet Story, JD Sp. z o.o., City Golf Łódź, Dr Irena Eris, Warsaw Consierge Group, Race Cars 24, Srixon, Golf Team oraz V5 Group.